Dieta online

Wychodzę na przeciw Waszym oczekiwaniom i w ofercie pojawiła się możliwość wizyty  dietetycznej Online 

Dieta online

Indywidualna dieta online bez wychodzenia z domu! Pomogę ci trwale zmienić nawyki żywieniowe i osiągnąć założony cel. Będziesz jeść smacznie i zdrowo. Współpraca z Dietetykiem przez internet opiera się o dokładny wywiad żywieniowy, spersonalizowane jadłospisy oraz stały kontakt mailowy oraz przez popularne komunikatory. To idealne rozwiązanie dla osób, które mieszkają poza granicami kraju lub nie mogą przyjechać na wizytę stacjonarną do dietetyka

dieta indywidualna zielona góra
Dieta online

pozwala na skorzystanie z profesjonalnej porady dietetyka połączonej z indywidualnym jadłospisem bez wychodzenia z domu.

Dieta online - zdrowie w twoich rękach

Dieta online gwarantuje Ci stały kontakt ze mną, jak również dostęp do strony przez którą udostępnię Ci jadłospis i będziemy monitorować Twoje postępy.

Wygoda

jest wygodna, nie musisz wchodzić z domu

oszczędność

to duża oszczędność czasu

swoboda

podobnie jak spotkania osobiste umożliwia swobodny kontakt z dietetykiem,

stan zdrowia

uwzględnia Twoje upodobania i stan zdrowia.

kontakt

mamy ciągły kontakt

dieta indywidualna zielona góra

Jak to wyglada?

Przesyłam Ci standardowy zestaw pytań niezbędnych do poznania nawyków żywieniowych, aktywności itp. Później razem analizujemy odpowiedzi, jeśli masz aktualne wyniki krwi, moczu podsyłasz mi, robisz niezbędne pomiary z moimi instrukcjami i na tej podstawie ustalam indywidualny jadłospis. 

Przewiń do góry