Dieta online

Indywidualna dieta online bez wychodzenia z domu! Pomogę Ci trwale zmienić nawyki żywieniowe i osiągnąć założony cel. Będziesz jeść smacznie i zdrowo. Współpraca z dietetykiem przez internet opiera się o dokładny wywiad żywieniowy, spersonalizowane jadłospisy oraz stały kontakt mailowy i popularne komunikatory. To idealne rozwiązanie dla osób, które mieszkają poza granicami kraju, czy też nie mogą przyjechać na wizytę stacjonarną z innych powodów. Zaburzenia odżywiania zdarzają się każdemu. Często ludzie kwalifikują do nich jedynie skrajne przypadki, podczas gdy już nieprawidłowo skomponowane posiłki czy też źle dobrane pory jedzenia są zaburzeniami, które mogą prowadzić do poważniejszych problemów zdrowotnych. Współpracując ze mną otrzymujesz opiekę dietetyka, dostęp do profesjonalnych jadłospisów, ale także systematyczne monitorowanie dotyczące przestrzegania zaleceń, w tym także sprawdzanie efektów.

dieta indywidualna zielona góra
Dieta online

pozwala na skorzystanie z profesjonalnej porady dietetyka połączonej z indywidualnym jadłospisem bez wychodzenia z domu.

Wygoda

Współpraca ze mną nie wymaga wychodzenia z domu.

Oszczędność

Nie tracisz czasu na oczekiwanie na wizytę na korytarzu, odbywa się ona online.

Swoboda

Podobnie jak spotkania osobiste, konsultacja online umożliwia swobodny kontakt ze mną.

Stan zdrowia

Dieta online uwzględnia Twoje upodobania żywieniowe i stan zdrowia.

Kontakt

Za pośrednictwem adresu e-mail, popularnych komunikatorów.

dieta indywidualna zielona góra

Jak wygląda konsultacja z dietetykiem online?

Najpierw przesyłam Ci standardowy zestaw pytań niezbędnych do poznania Twoich nawyków żywieniowych, aktywności itp. Później razem analizujemy odpowiedzi. Potrzebne mi są również aktualne wyniki krwi i moczu. Podsyłasz mi je, według moich instrukcji robisz niezbędne pomiary i na tej podstawie ustalam indywidualny jadłospis. Najważniejsza jest szczerość. Dlatego liczę, że od pierwszego kontaktu nasza współpraca będzie się na niej opierać. Jeśli danego dnia nie uda się Tobie zrealizować konkretnego jadłospisu, bardzo proszę o informację zwrotną. Podobnie jeśli chodzi o składniki, za którymi nie przepadasz, ponieważ wmuszanie w siebie nielubianego jedzenia sprawia, że motywacja do zmian szybko mija. Współpraca ze mną to nie tylko przydzielenie zadań do wykonania, ale przede wszystkim pomoc w wyrobieniu w sobie nawyków, dzięki którym sylwetka się poprawia, waga wraca do normy, a efekty są trwałe.

Scroll to Top