Indywidualna dieta Świebodzin

Jestem autorką diet zdrowotnych, dzięki którym można zrzucić zbędne kilogramy w bezpieczny dla organizmu sposób. Indywidualna dieta Świebodzin ustalana jest na podstawie osobliwych nawyków żywieniowych, które muszę poznać, zanim rozpiszę harmonogram działania. Tylko w ten sposób można uzyskać najlepsze efekty diety. Ustalając jej zasady, biorę pod uwagę preferencje żywieniowe, alergie pokarmowe, czy zapotrzebowanie kaloryczne danego pacjenta.

Indywidualna dieta to możliwość stworzenia menu, które będzie odpowiedzią na konkretne wymagania organizmu. Zróżnicowane zapotrzebowanie kaloryczne, ale przede wszystkim choroby mogą mieć realny wpływ na efektywność stosowania takiej diety. Skuteczność takiej diety jest wysoka, ponieważ indywidualne potrzeby organizmu są zaspakajane.

Sięgnij po indywidualną dietę – umów się na pierwszą wizytę z dietetykiem

Jako doświadczony dietetyk wiem, że dla osób chcących zmienić swoje nawyki żywieniowe, najtrudniejszy jest pierwszy krok, czyli rozpoczęcie diety. Jednakże wiem również, że już pierwsze efekty są dużą mobilizacją do dalszego jej utrzymania. Mobilizujący jest spadek wagi, ale również lepsze samopoczucie, które poprawia się, gdy człowiek je zdrowo, a przez to dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników. A więc poprawa sylwetki, zdrowie i większa życiowa energia to powody, dla których warto sięgnąć po indywidualną dietę skomponowaną przez specjalistę.

Pierwsza wizyta u mnie jako dietetyka polega na rozmowie i pobraniu podstawowych pomiarów ciała. To czas, żeby siebie wzajemnie poznać i odpowiednio dobrać dla pacjenta plan działania. W kontakcie z dietetykiem najważniejsza jest szczerość. Ponieważ jadłospis układam pod Ciebie, muszę znać każdą Twoją żywieniową słabość.

Zapraszam do kontaktu, wspólnie przeanalizujemy, w jakiej kondycji znajduje się Twój organizm. Kompleksowe usługi to gwarancja, że w jednym miejscu otrzymasz wszelaką pomoc ku temu, aby poczuć się lepiej we własnym ciele. Poniżej zamieszczam podstawowe informacje związane z pierwszą wizytą, która dla każdego może być troszkę stresująca. Nie obawiaj się, ze wszystkim sobie poradzimy!

Napisz do mnie a wyślę Ci dzienniczek
dieta indywidualna zielona góra
Pierwsza wizyta

Daje nam szanse na poznanie się i opracowanie wstępnego planu.

dieta indywidualna zielona góra

Jak przygotować się do wizyty?

Przed wizytą polecam zrobić badania:

  • OB lub CRP,
  • morfologia,
  • ogólne badanie moczu,
  • TSH,
  • badanie poziomu glukozy,
  • panel lipidowy (cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy).

Jest to podstawowa lista badań, które w znacznej mierze ułatwiają ułożenie indywidualnego jadłospisu, dostosowanego do stanu zdrowia i kondycji organizmu. Ponadto warto również przygotować listę przyjmowanych leków i suplementów.

Nie tworzę planów, które są niemożliwe do zrealizowania. Każdy jadłospis dostosowany jest indywidualnie do wyjściowej masy ciała, celów diety i nawyków danego człowieka.

Dlatego na trzy dni przed wizytą warto zapisać sobie, co się w danym dniu jadło i w jakich ilościach. Pozwoli mi to poznać Twoje nawyki.

Jak wygląda wizyta w sprawie indywidualnej diety?

Pomiar masy ciała

Na każdej wizycie wykonuję pomiar masy ciała oraz analizę składu ciała.

Omówienie nawyków żywieniowych

Najlepiej na podstawie dzienniczka, ale może także wystarczyć wywiad, który przeprowadzimy wspólnie.

Analiza badań

Przeanalizujemy wyniki, jadłospis dostosujemy pod ewentualne braki, a także poprowadzę Cię, gdzie dalej szukać pomocy.

Indywidualny plan żywieniowy

Każda osoba dostaje indywidualny jadłospis, nie używam szablonów.

Konsultacje kontrolne

Dobieram częstotliwość konsultacji kontrolnych z pomiarami i nowym jadłospisem.

Aktywność fizyczna

Pomagam dobrać aktywność fizyczną, która wspomoże efekty diety.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli planujesz podjąć dietę i w związku z tym masz jakieś pytania, odpowiem na każde.
Po pierwszym tygodniu możemy już zauważyć różnicę w samopoczuciu, ale i w wadze.
Jeśli jest to coś, z czego nie możesz zrezygnować, to znajdziemy jej miejsce w diecie
Oczywiście, jeśli są do tego wskazania. Jednak nie ma potrzeby rezygnować z glutenu w każdym przypadku, kierując się tylko panującymi trendami.
dieta indywidualna zielona góra

Zacznij zmiane już dzisiaj!

Każdy dzień jest dobry aby zacząć zmieniać resztę swojego życia. 

Scroll to Top