Dietetyk pod lupą czyli O mnie

Jestem osobą ambitną związku z tym stale pogłębiam swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz biorę udział w konferencjach na temat zdrowia i żywienia.

Pasja i sposób na życie

Nazywam się Agnieszka Kłysz prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci a z wykształcenia mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka oraz zdobyłam tytuł zawodowy Dietetyka. Studia ukończyłam w Szczecinie w 2014 r, od tego czasu ciągle rozwijałam zainteresowanie dietetyką i zdrowym żywieniem.

Pełną mobilizacją było urodzenie dzieci, dzięki czemu odświeżałam wiedzę zdobytą w czasie studiów jak również poszerzałam ją nowymi doniesieniami naukowymi. Chcąc przekazać własnym dzieciom zdrowe nawyki żywieniowe i pełnowartościowe posiłki zrozumiałam, że mogę to robisz w szerszym gronie i pomóc także innym osobom. Tak właśnie zrodził się pomysł na poradnictwo żywieniowe.

Biorę udział w licznych konferencjach, webinarach oraz szkoleniach, wiele z nich potwierdzone certyfikatem uczetnictwa. Staram się być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami żywieniowymi jak również ciągle pogłębiam swoją wiedzę. 

Certyfikaty i szkolenia

W trosce o moich pacjentów nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Jestem specjalistą insulinooporności wpisanym na stronę Fundacji jako specjalista SOIT, specjalistą przyjaznym mózgowi (PAD), psychodietetykiem z praktyki oraz jestem w trakcie Studium Zaburzeń Odżywiania (OCZO)

Odmień swoje życie

Posiadając szeroką wiedzę z przetwórstwa żywności, mogę zaproponować fajne rozwiązania przygotowywania posiłków pozywających na zachowanie jak największej ilości cennych składników znajdujących się w naszej żywności.

Indywidualna dieta

Każdy jadłospis przygotowuje indywidualnie dostosowując do każdej osoby

Konsultacje

Konsultacje przeprowadzam osobiście jak również online

Wsparcie

Staram się być z wami w ciągłym kontakcie, zawsze możecie do mnie napisać

Our Team

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made.

To czas i miejsce, aby odmienić swoje życie

Zdrowa dieta to nie tylko sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim sposób na lepsze samopoczucie i radość z życia…

People Who Love Our Place

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made.

Przewiń do góry