Dietetyk Świebodzin - pasja i sposób na życie

Dietetyk Świebodzin, z wykształcenia mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Agnieszka Kłysz – poznaj moją pasję i sposób na życie. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, natomiast zawodowo zdobywczyni tytułu dietetyka. Moja przygoda zawodowa rozpoczęła się po ukończeniu studiów w Szczecinie (rok ukończenia 2014). Od tego czasu rozwijałam zainteresowanie dietetyką i zdrowym żywieniem. Wyróżnia mnie ogromna ambicja w tym, aby pogłębiać swoją wiedzę, dlatego biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach na dany temat.

Moje zawodowe początki…

Pełną mobilizacją było urodzenie dzieci, dzięki czemu odświeżałam wiedzę zdobytą w czasie studiów, jak również poszerzałam ją o nowe doniesienia naukowe. Chcąc przekazać własnym dzieciom zdrowe nawyki żywieniowe i przygotowywać dla Nich pełnowartościowe posiłki zrozumiałam, że mogę to robić w szerszym gronie, aby pomóc innym osobom w ich staraniach o zdrowie. Tak właśnie zrodził się pomysł na poradnictwo żywieniowe.

dieta indywidualna zielona góra

Certyfikaty i szkolenia

Biorę udział w licznych konferencjach, webinarach oraz szkoleniach, wiele z nich to spotkania potwierdzone certyfikatem uczestnictwa. Staram się być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami żywieniowymi, jak również ciągle pogłębiać swoją wiedzę. Obecnie jestem specjalistą insulinooporności (specjalista SOIT), specjalistą przyjaznym mózgowi (PAD), psychodietetykiem z praktyki, a także jestem w trakcie Studium Zaburzeń Odżywiania (OCZO).

Jestem nastawiona na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy, ponieważ mam świadomość tego, jak zmienne są wyniki prowadzonych badań. Dietetyka to szeroka dziedzina, która wciąż przynosi nowe informacje, a dzięki szkoleniom jestem w stanie aktualizować posiadaną wiedzę i wzbogacać się o nową. Jest mi niezmiernie miło, że tak wiele osób, którym starałam się pomóc, poleca mnie innym pacjentom. Każdy zadowolony klient to mój sukces, który motywuje mnie do dalszego kształcenia. Działam jako dietetyk na terenie województwa lubuskiego, na obszarze Świebodzina, jak również Zielonej Góry.

Odmień swoje życie, zadbawszy o zdrowie

Posiadając szeroką wiedzę z przetwórstwa żywności, mogę zaproponować ciekawe i praktyczne rozwiązania przygotowywania posiłków pozwalających na zachowanie jak największej ilości cennych składników. Obecnie wiele osób boryka się z problemami z odżywianiem. Często to wynik wszechobecnego stresu, ale także dążenia do ideału, który jest pokazywany w mediach. Stąd biorą się m.in. anoreksja czy bulimia, które dotykają nie tylko osoby w czasie dojrzewania, ale mogą pojawić się w każdym wieku. Natomiast każdy wiek i każdy czas są dobre na to, by zadbać o siebie i swoje zdrowie. Już pierwsza wizyta pomaga ustalić błędy w żywieniu, a to szybko przynosi efekty, które z kolei są motywacją do dalszego utrzymania diety. Indywidualna dieta Świebodzin to odpowiedź na potrzeby każdego człowieka, który chce zadbać o zdrowie, lepsze samopoczucie i zadowolenie z siebie.

Indywidualna dieta

Każdy jadłospis przygotowuje indywidualnie dostosowując do każdej osoby

Konsultacje

Konsultacje przeprowadzam osobiście jak również online

Wsparcie

Staram się być z wami w ciągłym kontakcie, zawsze możecie do mnie napisać

dieta indywidualna zielona góra

To czas i miejsce, aby odmienić swoje życie

Zdrowa dieta to nie tylko sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim sposób na lepsze samopoczucie i radość z życia…

Scroll to Top