Dietetyk pod lupą czyli O mnie

Jestem osobą ambitną związku z tym stale pogłębiam swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz biorę udział w konferencjach na temat zdrowia i żywienia.

Pasja i sposób na życie

Nazywam się Agnieszka Kłysz prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci a z wykształcenia mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka oraz zdobyłam tytuł zawodowy Dietetyka. Studia ukończyłam w Szczecinie w 2014 r, od tego czasu ciągle rozwijałam zainteresowanie dietetyką i zdrowym żywieniem.

Pełną mobilizacją było urodzenie dzieci, dzięki czemu odświeżałam wiedzę zdobytą w czasie studiów jak również poszerzałam ją nowymi doniesieniami naukowymi. Chcąc przekazać własnym dzieciom zdrowe nawyki żywieniowe i pełnowartościowe posiłki zrozumiałam, że mogę to robisz w szerszym gronie i pomóc także innym osobom. Tak właśnie zrodził się pomysł na poradnictwo żywieniowe.

Biorę udział w licznych konferencjach, webinarach oraz szkoleniach, wiele z nich potwierdzone certyfikatem uczetnictwa. Staram się być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami żywieniowymi jak również ciągle pogłębiam swoją wiedzę. 

dieta indywidualna zielona góra

Certyfikaty i szkolenia

W trosce o moich pacjentów nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Jestem specjalistą insulinooporności wpisanym na stronę Fundacji jako specjalista SOIT, specjalistą przyjaznym mózgowi (PAD), psychodietetykiem z praktyki oraz jestem w trakcie Studium Zaburzeń Odżywiania (OCZO)

Odmień swoje życie

Posiadając szeroką wiedzę z przetwórstwa żywności, mogę zaproponować fajne rozwiązania przygotowywania posiłków pozywających na zachowanie jak największej ilości cennych składników znajdujących się w naszej żywności.

Indywidualna dieta

Każdy jadłospis przygotowuje indywidualnie dostosowując do każdej osoby

Konsultacje

Konsultacje przeprowadzam osobiście jak również online

Wsparcie

Staram się być z wami w ciągłym kontakcie, zawsze możecie do mnie napisać

Our Team

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made.

dieta indywidualna zielona góra

To czas i miejsce, aby odmienić swoje życie

Zdrowa dieta to nie tylko sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim sposób na lepsze samopoczucie i radość z życia…

People Who Love Our Place

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made.

dietetyk Świebodzin
dietetyk Świebodzin
dietetyk Świebodzin
dietetyk Świebodzin
Przewiń do góry